Wakacyjny klimat dzięki  Markizom Balkonowym


 

Jakość i ochrona

 

Markiza wyróżniona jest certyfikatem bezpieczeństwa i jakości TÜV. Materiał poszycia wykonany jest w całości z poliestru i blokuje do 90% szkodliwego promieniowa UV.


Przechytrz słońce!

 

W ciągu dnia krążące słońce zmienia swoje położenie oświetla Twój balkon pod różnym kątem. Od teraz Ty także możesz zmieniać ustawienie markizy, dostosowując je do padających w Twoja stronę promieni słonecznych. Markizę możesz nachylać od 0 do 90° stopni.


 

 

 

 

 
Dodatki dodające uroku

Falbany, elektryczne sterowanie oraz możliwość wyboru indywidualnego rozmiaru to zalety, które sprawią, że ochrona przed słońcem jest nie tylko skuteczna, ale także komfortowa i designerska. Dopasuj markizę do swojego ogrodu, tarasu lub letniego ogródka kawiarni.
Kolory lata!

Klimat wakacyjnego nabrzeża możesz uzyskać dzięki niespotykanej kolorystyce. Wiele jednobarwnych lub różnokolorowych tkanin, które skutecznie chronią przed słońcem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi.
Proste i wygodne sterowanie


Korba o długości 125 cm dołączona w zestawie, delikatnie zwija i rozwija poszycie markizy. Wykonywanie obrotów korbą jest płynne i łatwe, nie wymaga także wysiłku. Na końcu korby znajduje się oczko, które zwiesza się na haku. Dzięki temu korbę możesz ściągać i zakładać kiedy chcesz.