Twoje ulubione miejsce z Parasolem ogrodowym


 

 Parasol na każda okazję

 

Nasz parasol doda uroku w każdym miejscu, ochroni przed słońcem, a dzięki dobrze zaprojektowanej konstrukcji możesz go ustawiać w takiej konfiguracji, na jaką tylko masz ochotę. Nada się na każdą letnią pogodę i niepogodę!

Letni wypoczynek w zacienionym miejsce sprzyja relaksowi, popołudniowej drzemce czy porannej kawie. Rozsiądź się na wygodnym leżaku z książką i ciesz się tą odprężającą chwilą. Nasze parasole idealnie wpasują się nawet w niewielkie balkony lub tarasy, a materiał skutecznie ochroni przed promieniowaniem UV.

Intensywny kolor poszycia zewnątrzną ozdobą


Wyraźne, intensywne i trwałe barwy parasoli pomogą Ci nie tylko się chronić, ale także ozdobić swój taras bądź ogród. Kolory oraz modele dopasujesz do bieżącej zewnętrznej aranżacji domu lub stworzysz zupełnie nową, wybierając kontrastową barwę parasola według twoich preferencji. Ostateczny wygląd zależy od Ciebie.Modele na mały balkon i do dużego ogrodu


Każdy ogród, taras czy balkon jest różny. Wszystkie jednak mogą być wyjątkowe i zasługiwać na odpowiednią ochronę. Różne kształty oraz rozmiary pozwolą na stworzenie przyjemnego i zacienionego kącika, w każdym wybranym przez Ciebie miejscu. Od dużych do mniejszych i okrągłych po prostokątne – na pewno znajdziesz tu swój wybór.