Moskitiery dla każdego

 

 

Oferowane przez nas oferty idealnie znajdą zastosowanie w ciepłe dni. Wiosną i latem często otwieramy drzwi i okna. Jednak oprócz świeżego powietrza, Starać się znaleźć się w środku będą muchy, komary, pszczoły i wiele innych owadów. Należy pamiętać, że owady oprócz dokuczliwego brzęczenia czy żądlenia często przenoszą choroby i wywołują reakcje alergiczne. Nasze produktyidealnym rozwiązaniem wszelakich problemów. Wiele rodzajów moskitier, popularne wymiary i znane kolory, łatwy sposób montażu pozwalają każdemu odnaleźć ofertę pod swoje potrzeby.

   

 

    Moskitiery Okienne 

 

 Moskitiery okienne dostępnę w różnych kolorach i rozmiarach, to podejście do walki z owadami, które będzie pasować do wystroju względem koloru lub wzoru. Wiele sposobów otwierania pozwala wybrać najwygodniejszy produkt dla Ciebie i Twoich bliskich. Połączenie skutecznej ochrony i eleganckiego wyglądu chroni przed komarami i ukąszeniami w nocy przy otwartych oknach. 


 

 

    Moskitiery Drzwiowe 

 

 

Wygodna i dyskretna forma ochrony przed owadami. W gorące letnie noce moskitiera na drzwiach pozwala na spokojny sen przy otwartych drzwiach balkonowych. Dostępne modele i rozmiary pozwalają dopasować moskitiere odstraszającą owady do Twoich drzwi. Gęste otwory z siatki skutecznie uniemożliwiają dostęp do sypialni czy salonu. Brak nieprzespanych nocy, nie martwiąc się o ukąszenia komarów lub pająki straszące Twoje dzieci. 


    Siatka do moskitierySiatka okienna przeciw owadom pasuje do popularnych rodzajów okien. Produkt nadaje się do samodzielnego montażu. Wymiary siatki można dowolnie dopasować, docinając brzegi nożyczkami. Siatka do moskitiery to sposób na szybkie i nieniszczące okien, rozwiązanie, które chroni przed owadami podczas długich, letnich wieczorów. Drobne oczka, wzmocniona struktura i uniwersalność zastosowania sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dzięki prostym rozwiązaniom montaż jest szybki i prosty. Moskitierę mocuje się do ramy okna na samoprzylepne rzepy, które nie pozostawiają śladów kleju. Wytrzymały materiał i gęsto ułożone oczka skutecznie wyłapują nawet te najmniejsze owady.