Dołącz do nas

Schoenberger Polska Enterprises to miejsce, w którym możesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie. Wykorzystasz swój potencjał oraz umiejętności, a także poznasz wartościowych ludzi. Sprawdź aktualne oferty pracy i zaaplikuj – czekamy na Ciebie!

Aktualne oferty pracy

StanowiskoDziałMiejsce pracy
Pracownik ds. wysyłkiToruń
Pracownik ProdukcjiToruń

Etapy rekrutacji


Zaaplikuj na wybraną ofertę pracy widoczną na naszej stronie. Jeżeli żadna z obecnie prowadzonych rekrutacji nie jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami i kompetencjami – nic straconego! Możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Krok 1 – Wysłanie CV

Wypełnij formularz

Krok 2 – Selekcja CV

Po otrzymaniu Twojej aplikacji zapoznamy się z Twoim profilem najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

Krok 3 – Kontakt telefoniczny

Jeśli odpowiedziałeś/aś na ofertę pracy zamieszczoną na stronie, zadzwonimy w celu umówienia bezpośredniego spotkania w siedzibie naszej firmy. Jeśli wysłałeś/aś zgłoszenie poprzez formularz ogólny – zadzwonimy, aby opowiedzieć Ci o bieżących rekrutacjach i poznać Cię bliżej. Może uda nam się znaleźć odpowiednie miejsce dla Ciebie w naszej firmie.

Krok 4 – Rozmowa rekrutacyjna

W zależności od stanowiska na które aplikujesz, proces rekrutacyjny będzie składał się z jednego lub dwóch etapów. Wszystkie niezbędne informacje o etapach, procesie i długości rekrutacji zostaną Ci przedstawiona na rozmowie. Dobra rada – nie zapomnij o uśmiechu podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Krok 5 – Informacja zwrotna

To już koniec! Na tym etapie składamy naszą propozycję oferty pracy. Następnie przechodzimy do wypełnienia formalności dotyczących zatrudnienia i … witamy Cię w naszym zespole!

Benefity

W naszej firmie dbamy o rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników. Chcemy pomóc im w różnych dziedzinach życia, w związku z czym oferujemy pakiet benefitów, które możesz otrzymać już od pierwszych dni pracy:
Ubezpieczenie grupowe
MultiSport
Medicover
Zniżki na studia
Wysokie zniżki na nasze produkty
Premie świąteczne
System poleceń pracowniczych